Emura

Navrhnuté pre vás

FORMA. FUNKČNOSŤ. NOVÝ DIZAJN.

Kvalitný dizajn dokáže prepojiť krásu s funkčnosťou tak, aby oboje pozdvihol na vyššiu úroveň. Presne to sa špičkovým európskym dizajnérom podarilo pri klimatizačnej jednotke Emura. Vytvorili štíhlu, elegantnú klimatizačnú jednotku s neobyčajne atraktívnym vzhľadom, ktorá pod originálnym zovňajškom skrýva inteligentné technológie, zaisťujúce trvalý komfort v interiéri.

NAVRHNUTÉ V EURÓPE PRE EURÓPANOV

Daikin Emura je výsledkom dlhého a dôkladného výskumu v oblasti špičkových klimatizačných riešení. Nová generácia prináša ešte väčšiu funkčnosť, čím vychádza v ústrety požiadavkám európskych architektov, technickým normám a nárokom užívateľov.

OCENENÝ DIZAJN

Výrazná zmes ikonického dizajnu a inžinierskej výnimočnosti s elegantnou striebornou povrchovou úpravou alebo v matnej kryštálovo bielej farbe. Potvrdením mimoriadnych kvalít klimatizačnej jednotky Daikin Emura bol zisk ocenenia Reddot design award 2014. Dizajnového „Oscara“ získala v obrovskej konkurencii výrobkov z viac ako 70 krajín sveta. Medzinárodná porota jej ho udelila vďaka vynikajúcim konštrukčným a estetickým vlastnostiam.

Vaše inteligentné riešenie

V dizajnovom obale sa skrýva vysoko inteligentný systém s inovačnými funkciami, ktoré dramaticky znižujú spotrebu energie v porovnaní s bežnými klimatizačnými jednotkami.

Neobyčajne tichá prevádzka s hlučnosťou do 19 dB(A) pomáha pri vytváraní pocitu harmónie a vďaka energetickému výkonu až A+++ tak môže efektivita kráčať ruku v ruke s pohodou a luxusom.

  • Štýlová strieborno/antracitová alebo čistá matná biela povrchová úprava.
  • SEER (Sezónna energetická účinnosť chladenia) až Energy label A+++
  • Neobyčajne tichá prevádzka s hlučnosťou do 19 dB(A).
  • Maximálne pohodlie v každej situácii.
  • Strieborný filter na odstraňovanie alergénov a čistenie vzduchu - zachytáva alergény, ako sú peľ a prachové roztoče na 99%.
  • Široký prevádzkový rozsah: -10 až 46 °CDB pre chladenie a -15 až 20 °CDB pre kúrenie.
  • S možnosťou online ovládania.

Vaše pohodlie

Daikin Emura je vysoko inteligentný systém s inovačnými funkciami na zvýšenie každodenného pohodlia.

ČISTÝ VZDUCH

Sofistikovaný titánium-apatitový fotokatalytický filter na čistenie vzduchu odstraňuje prachové častice prenášané vzduchom, rozkladá pachy a obmedzuje produkciu baktérií, vírusov a mikróbov.

3D PRÚDENIE VZDUCHU

Spája vertikálny a horizontálny automatický pohyb a vytvára rovnomerné rozdelenie vzduchu po miestnosti, a to aj do rohov veľkých priestorov.

REŽIM KOMFORTU

Prevádzkový režim, ktorý účinne predchádza prievanu, zabraňujepriamemu fúkaniu vzduchu na telo pri chladení aj pri kúrení.

INTELIGENTNÉ OKO

Vzduch prúdi do inej zóny, než kde človek v danom okamihu nachádza. Pokiaľ nezistí prítomnosť žiadnych ľudí, jednotka sa automaticky prepne do energeticky úsporného režimu.


Prejsť na ďalšiu klimatizáciu v ponuke
Spýtať sa na cenu